Tesla Model 3 Long Range | Dual Motor All-Wheel Drive (440pk) | 1 eigenaar | Origineel Nederlands | Panoramisch dak | Full LED | Premium Leder interieur | 12-voudig elektrisch verstelbaar | Immersive Premium Sound | Camerasysteem | Premium Connectiviteit | Dual Motor | All-Wheel Drive | BTW auto | 4% bijtelling | 2019 | 121.530 km | VERKOCHT |

Over deze auto

De conventionele sleutel is verleden tijd. Uit mijn portemonnee grijp ik de Tesla creditcard en ik wrijf hem langs de b-stijl waarnaar de auto zich ontgrendeld. Nog éénmaal over de middenconsole en de Tesla is gereed om te gaan. De stoelverwarming en de interieurverwarming had ik een paar minuten geleden reeds geactiveerd op mijn telefoon. Het gigantische scherm dat we inmiddels kennen van Tesla werkt intuïtief als een smartphone. Ik scrol naar een podcast die ik nog wilde beluisteren en maan de Model 3 voorwaarts door de D te selecteren met de rechter stuurhendel. Het interieur is clean, opgeruimd en zakelijk. De houten sierlijst geeft sfeer, de rest is zakelijk en steriel, maar buitengewoon fraai. De Model 3 biedt fijne uitgebreid instelbare zetels en in dit geval met Premium lederen bekleding in het zwart. Een goede zit is van belang want we geven de Model 3 direct de sporen. Onnoemelijk hard wordt ik in de zetel geperst om in een luttele vier seconden naar hoogst illegale snelheden te flitsen. Het karakter van de Model 3 is redelijk sportief maar kent een goede balans met comfort. Het stuurgedrag is direct en dat is nodig met zoveel vermogen. Grip is er altijd want dit is de Long Range versie met twee elektromotoren die zowel de voor- als achterwielen aandrijven. Ik heb het te doen met het Vredestein schoeisel want ook nu weer accelereren we met donder en geweld. Het is even verslavend als onbegrijpelijk dat een auto zó ontzettend snel kan zijn. Het lijkt of natuurwetten niet gelden voor Tesla.

 

Actieradius is altijd een discussiepunt bij elektrisch auto’s. Toch is die meer dan redelijk bij deze zeer jonge Tesla. Ruim 500 km is mogelijk, maar 450 km is praktisch gezien realistisch. Daarbij gaat laden tegenwoordig razendsnel. Voor het laden zijn alle stekkers present. Dus naast de snellaadkabel ook de kabel voor laden via het conventionele stopcontact.

Alle models 3 zijn zo’n beetje gelijkwaardig uitgerust en de standaard ligt hoog. Zo is dit exemplaar voorzien van zwart lederen bekleding. De stoelen zijn elektrisch verstelbaar evenals het stuurwiel. Uiteraard zijn de zetels voorzien van verwarming. Daarnaast een gigantisch glazen panoramadak. Alle verlichting is full LED wat een ongekende lichtopbrengst geeft. Het centrale scherm is enorm en biedt een keur aan instellingen, mogelijkheden en luxe. Van data, tot navigatie, van audio tot telefonie en van games tot de meest vreemde mogelijkheden, alles bedien je op het scherm. Uiteraard kent deze Model 3 ook het camerasysteem. Achteruit natuurlijk, maar ook aan de flanken van de auto bij het richting aangeven. In het scherm popt dan een camerabeeld op.

 

Onderhoud is niet nodig. Het enige dat je mag verwachten is bandenslijtage. In dit geval zijn de Vredesteins in prima conditie.

 

De Tesla Model 3 kent slechts één eigenaar en de auto had ook steeds dezelfde bestuurder. De staat is keurig. De auto is zakelijk aangekocht en derhalve een BTW voertuig. De bijtelling is 4% over de eerste EUR 50.000 van de catalogus waarde. De netto bijtelling varieert afhankelijk van het inkomen tussen EUR 129,80 en 173,98 per maand.

 

Interesse in deze Tesla Model 3 Long Range? Bel dan snel voor een bezichtiging en eventuele proefrit.

VERKOCHT

VERKOCHT

Prijs

2019

2019

Bouwjaar

121.530 km

121.530 km

Kilometerstand

Specificaties

Tesla Model 3 Long Range | Dual Motor All-Wheel Drive (440pk)

 

Datum eerste toelating: 28 oktober 2019
Kilometerstand: 121.530 km
Kleur: Midnight Silver metallic
Kenteken: G-161-LV
APK tot: 28 oktober 2023
Vermogen:  324kW/ 440pk
Topsnelheid: 233 km/h
Acceleratie 0-100km/h: 4,8s.
Koppel: 527 Nm
Gewicht: 1.831 kg.
Bijtellingsklasse: 4% over EUR 50.000
Netto bijtelling: EUR 129,80 – 173,98 per maand
Aantal eigenaren: 1
BTW/ Marge: BTW
Prijs exclusief BTW: EUR 29.751
Prijs inclusief BTW: EUR 35.999

Getint glazen dak met zon- en UV bescherming

Elektrische, inklapbare, verwarmde buitenspiegels

Muziek en media via Bluetooth®

Persoonlijke bestuurdersprofielen

12-voudig elektrisch verstelbare en verwarmde voorstoelen

Premium stoelmaterialen en bekleding

Audiosysteem met upgrade – Immersive Sound

Middenconsole met opbergruimte, 4 USB-aansluitingen en dockingstations voor 2 smartphones

Elektrisch verstelbare stuurkolom

Stoelverwarming

Full LED verlichting

Premium audiosysteem – 14 luidsprekers, 1 subwoofer, 2 versterkers, en Immersive Sound

Premium connectiviteit

Satellietkaarten met live verkeersweergave

Streaming muziek en media via internet in de auto

Vaker draadloze updates via mobiele verbinding

Internetbrowser

LED-mistlampen

Vloermatten

20″ Originele Tesla lichtmetalen velgen

PROEFRIT MAKEN?
Category
Tesla, Voorraad
Tags
.5, +, 1.2, 1.2tsi, 1.4tsi, 1.8T, 100d, 2.0, 2.0TSI, 2.2. turbo, 2.4, 2.5, 22", 220pk, 25%, 3, 3.0, 340pk, 340ps, 35% bijtelling, 360pk, 360ps, 4, 420pk, 510Nm, 519pk, 519ps, 520pk, 520ps, 75d, 85, 90d, A4, ABT, all-wheel, Autopilot, beste, bijtellingsklasse, Bose, bridgestone, Brilliant, Brilliantrot, cabrio, cabriolet, ceramic, deep blue, design, drive, DSG, dual, dynamic, Facelift, fisker, free, FSI, full, gelimiteerd, GMBH, goedkoopste, gsi, GT, gti, i8, irmscher, jd, keramische, kermaisch, koopje, Le Mans, LED, limited, Magnetic, matrix, Model, Model X, model3, mooiste, motor, opc, opel, overleden, overlijden, p100d, p90d, plus, potenza, prius, Pro Line, Q3, Q5, Quattro, R8, ride, RS, RS4, RS5, RS6, RS7, RS8, S, S-Tronic, s7, S8, Sofftop, solid, Speedster, supercharger, supercharging, te koop, Tesla, TFSI. 2.5TFSI, toyota, tsi, TT, TTRS, TTS, V10, V12, V6, V8, vag, vulcano, W12, X, Y